Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Numerologie a vaše životní číslo! Co o vás prozradí?

Numerologie a vaše životní číslo! Co o vás prozradí?
Zdroj: archiv
Víte, jak funguje numerologie? Sešli jsme se s odbornicí na slovo vzatou, aby nás zasvětila do tajuplného věštění pomocí čísel. Numeroložka Klára se věnuje také výkladu mariášových a tarotových karet a oba tyto věštecké obory navzájem velmi umně propojuje. Její skvělé výsledky mluví za vše!

Jak se numerologie a výklad karet doplňují?

„Díky numerologii dokážu sestavit psychologický profil člověka a to je pro mě nesmírnou pomocí při vykládání karet,“ vysvětluje paní Klára. Než se tato zkušená kartářka pustí do výkladu, vždy se svého klienta nejprve zeptá na datum narození – stejné karty totiž mohou podle povahy člověka odhalit jiné souvislosti! A o povaze vypovídají především čísla.

Životní číslo – co prozrazuje?

Nejdůležitější je vždy zjistit vaše osudové životní číslo, které se počítá z data narození. „S ním se člověk narodí, je s ním spojená karma, jsou tam dané vlastnosti člověka, potom dále jsou tam dané možnosti člověka, to znamená pracovní, studijní a tak dále,“ říká paní Klára.

Co je to osobní roční vibrace?

Numerologická osobní roční vibrace trvá dvanáct měsíců – od jedněch narozenin do druhých. „V tomto období procházíme určitými věcmi, které nás buď ohrožují, nebo naopak nám přejí,“ přibližuje paní Klára. Při výpočtu se srovnává datum narození s datem posledních narozenin. „Teď jste v osobní roční vibraci číslo jedna, což znamená nové počátky, nové příležitosti. Je tady potřeba osamostatnění se, potřeba něco si dokázat, což znamená, že se vám v práci může nesmírně dařit,“ prozrazuje numeroložka Klára naší redaktorce.

Numerologická mřížka – vše o lidské povaze

Dalším důležitým nástrojem je numerologická mřížka. Zapisuje se do ní celé datum narození, přičemž každé číslo, které se v ní objeví, má svůj zvláštní význam. Numerologická mřížka sice vypadá na pohled jednoduše, ale její výklad je složitý a může o vaší povaze říct opravdu hodně. Tím se však možnosti numerologie zdaleka nekončí. „Numerologie je velmi složitá věda a je tam ještě spousta dalších a dalších věcí, na které bychom se mohli podívat,“ vysvětluje paní Klára.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1sms/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy