Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Numerologický výklad podle měsíce narození: Co o vás prozradí číslo měsíce, v němž jste se narodili?

Numerologický výklad podle měsíce narození: Co o vás prozradí číslo měsíce, v němž jste se narodili?
Zdroj: Profimedia.cz

Psali jsme vám, co v numerologii znamená životní číslo, víte už, jaké máte přednosti i slabiny na základě dne narození v měsíci. Nyní se mrkneme na to, co o naší povaze vypovídá samotný měsíc příchodu na tento svět, respektive číslo onoho měsíce narození.

Měsíce 10, 11 a 12 redukujeme součtem na jednociferné číslo:

10 = 1 + 0 = 1

11 = 1 + 1 = 2

12 = 1 + 2 = 3

Číslo měsíce 1 – leden, říjen

Lidé narození v měsíci s číslem jedna touží po nezávislosti. Jednají vždy podle svého, nedají se k ničemu přinutit. Mají vůdčí schopnosti, jsou dominantní a ambiciózní, nechybí jim silná vůle, upřednostňují individuální úspěch. Vyvarovat by se měli nadřazenosti a neústupnosti, hrozí jim osamělost.

Číslo měsíce 2 – únor, listopad

Ti, kteří se narodili v měsíci s dvojkou, jsou laskaví a vnímaví. Mohou se spolehnout na svou intuici Podstatné jsou pro ně mezilidské vztahy, přátelství, citový a partnerský život. Úspěchů dosahují ve spolupráci s ostatními. Potřebují klid a pohodu. Neumí se vyrovnat se stresem, někdy bývají přecitlivělí.

Číslo měsíce 3 – březen, prosinec

Jedinci narození v měsíci s číslem tři mají výborné komunikační dovednosti. Rádi spolupracují s druhými, snadno navazují kontakty, šíří kolem sebe dobrou náladu. Jsou kritičtí, sami však výtky nesnesou, to hned použijí svůj ostrý jazyk, měli by se učit diplomacii. Pozor ať si dávají na přílišnou vznětlivost.

Číslo měsíce 4 – duben

Lidé, co se narodili v měsíci se čtyřkou, vynikají dobrými organizačními schopnostmi. Vyznačují se důsledností a spolehlivostí, ctí tradiční hodnoty Jsou praktičtí, pracovití a vytrvalí. Velký význam pro ně má materiální zabezpečení. Střežit by se měli umíněnosti a zúženého pohledu na okolní svět.

Číslo měsíce 5 – květen

Člověk narozený v měsíci s číslem pět miluje svobodu a změny. Rád cestuje, vyhledává dobrodružství. Je otevřený novým věcem a myšlenkám. Má plno zájmů, nesnáší nudu a jakákoliv omezování, rutině se vyhýbá. Často se ujímá vedoucí role. Mívá dispozice k nestálosti, neklidu a změnám nálad.

Číslo měsíce 6 – červen

Ti, již přišli na svět v měsíci se šestkou, mají smysl pro krásu a harmonii Nezřídka tíhnou k estetice a umění, řadí se i mezi šikovné obchodníky, mají nos na investice. S oblibou jiným pomáhají, jsou citliví a rodinně založení. Pozor by si měli dávat na svou zranitelnost a přehnanou snahu po dokonalosti.

Číslo měsíce 7 – červenec

Jedinci narození v měsíci s číslem sedm jsou vynalézaví a intelektuálně zaměření, rádi věci analyzují. Preferují samostatnou práci, pociťují potřebu chránit si své soukromí. Jsou to idealisté, bývají vlídní a soucitní, empatie jim rozhodně nechybí. Vyvarovat by se měli rezervovanosti a izolovanosti.

Číslo měsíce 8 – srpen

Lidé, kteří se narodili v měsíci s osmičkou, patří k vůdcům a schopným organizátorům. Jsou ctižádostiví a houževnatí, umí překonávat překážky a dosáhnout toho, po čem touží. Inklinují k perfekcionismu. Měli by pochopit, že majetek jim nepřinese uspokojení, když nebude ku prospěchu i ostatním.

Číslo měsíce 9 – září

Jedinec narozený v měsíci s číslem devět je hluboce přemýšlivý. Důležitá je pro něj pravda a morální principy. Mnohdy si bere na bedra odpovědnost za druhé, umí je inspirovat a motivovat, je ohleduplný a chápající. Ohlídat by si měl náchylnost k iluzím a dbát na to, aby se řídil tím, co hlásá.

Zajímá-li vás, co vám hvězdy přinášejí pro dnešní den, svůj osobní a erotický horoskop hledejte tady.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy