Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nucený sex s dívkou jiné víry prý není znásilnění! Děsivý vzkaz islamistů se šíří světem! Jakou cenu má pro ně na sexuálním trhu Obama?

Nucený sex s dívkou jiné víry prý není znásilnění! Děsivý vzkaz islamistů se šíří světem! Jakou cenu má pro ně na sexuálním trhu Obama?
Zdroj: Twitter
Islámský stát nepodceňuje ani stránku propagandy. Jejich videa připomínající záběry z počítačových her jsou hlavním náborovým trumfem pro získání naivních chlapců ze západu. Tentokrát ale šlápli pořádně vedle, když v jednom ze svých plátků uveřejnili výpověď oslavující sexuální násilí na zotročených ženách. Zděšení zbytku světa se pak rychle otočilo proti nim.

"Jsme k nim hodní a nenutíme je konvertovat. Ano, tohle je - jak oni tvrdí - barbarský islám, nařizující nám laskavost i vůči otrokům," píše v článku údajná manželka jednoho z džihádistů Umm Sumayyah Al-Muhajirah.

Hned v úvodu se sluší podotknout, že s pokrouceným náhledem na islám popsaným v následujícím textu nesouhlasí drtivá většina muslimů této planety.

Přesto pokud někdo bude kázat o tom, jak je jeho náboženství laskavé, tak by nemělo otroky vůbec zahrnovat.

To ale Umm Sumayyah Al-Muhajirah nevadí. Právě naopak. Jde ještě dál a ráda by viděla na trhu se sexuálními otrokyněmi i první dámu Spojených států amerických: "Kdo ví, možná cena Michelle Obamy nepřekročí ani třetinu dináru a třetina dináru je pro ni až moc dobrá!" říká poté, co ji označí za prostitutku.

"Kdokoliv studoval dějiny, tak ví, že se v průběhu historie objevily zkažené otrokyně s příběhy, z kterých by novorozeňatům zešedivěly vlasy," píše se mimo jiné v textu. Jedna z mála věcí, s kterými lze souhlasit. Jenže zatímco autor(ka) naráží na náboženské vyznání daných žen, tak se spíše sluší poukázat na nedávné osvobození 200 jezídských žen a dívek z otroctví v Islámském státu, mezi kterými byla nalezená devítiletá dívka, která byla těhotná.

Z toho by skutečně mohly někomu zešedivět vlasy

Jenže Umm Sumayyah Al-Muhajirah považuje sexuální násilí za běžnou věc a ještě tvrdí, že o znásilnění vlastně ani nejde. Dle dostupného článku je donucený sex s dívkou jiné víry zkrátka normální.

Celý článek, z kterého jsme pro vás citovali, byl napsán islamisty tak, aby cílil na mladé muže, kterým má podvědomě ukázat, že v Islámském státu na něj čekají zástupy sexuálních otrokyň a manželky, které jejich zvrhlé chování vůči nim budou schvalovat. Jak už ale mnohá svědectví dokázala, tak pravda je úplně jiná a na muže čeká především bída a následně smrt.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy