Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nový světový trend pro celebrity i intouše: Všichni strašně chtějí fotku s vykopnutými punkerkami z Pussy Riot!

Nový světový trend pro celebrity i intouše: Všichni strašně chtějí fotku s vykopnutými punkerkami z Pussy Riot!
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie

Kdysi uvězněné protiputinovské punkerky ze skupiny Pussy Riot jsou od konce loňského roku opět na svobodě, byly vyhozeny z kapely kvůli svému spřáhnutí s celebritami a "odcizení se ideím", objíždějí různá zajímavá místa na naší planetě a dělají přednášky o lidských právech. To samozřejmě není v žádném případě lhostejné právě těm komerčním celebritám, kterým nejsou lhostejná lidská práva.

Naplno tak známé osobnosti mohly nažhavit své foťáčky během koncertu Amnesty International, který se konal tento týden v New Yorku. Se svým proslovem totiž přímo z matičky Rusi dorazily dvě ze tří (ex)členek Pussy Riot - Naděžda Tolokonnikovová a Marija Aljochinová. Ženy opět zabojovaly o propuštění protivládních demonstrantů vězněných v Rusku a opět veřejně vyzvaly prezidenta Vladimira Putina, který je loni omilostnil, k odchodu. O společnou momentku následně nechtěla přijít jak Yoko Ono, tak třeba i Madonna

Je téměř stoprocentně jisté, že kdyby se Pussy Riot objevily se svými deklamacemi v tuzemsku, okamžitě by se na ně s úmyslem "selfie" vrhl jak zastánce práv týraných žen na klidný sex Zdeněk Macura, tak třeba bojovnice za právo žen exhibovat Eva Feuereislová. Není však jisté, co by následovalo - ta nejhorší možná varianta je, že by byl slečně Evě a panu Zdeňkovi doživotně zakázán vstup na Sibiř, což by mohlo znamenat tisíce prolitých slz životem zklamaných Sibiřanů.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy