Monika Absolonová (38) opět „trefila do černého“. Místo aby si užívala nové lásky, tak musí řešit nevyřešenou minulost svého nového přítele Tomáše Horny (33). Do toho se navíc zapojila i jeho právoplatná manželka. Co ta na vztah Moniky a Tomáše říká?

Paní Jitka Hornová (33) poskytla rozhovor deníku Aha! a vypadá to, že nic není tak, jak Monika tvrdí. „Není pravdou, že poměr trvá několik měsíců, jak prezentuje paní Absolonová, neboť ještě v srpnu tohoto roku manžel moc stál o druhé dítě,“ prozradila manželka hokejisty.

Monika tvrdí, že jí Tomáš řekl, že se rozvádí. Podle manželky je pravda ale jiná. Než si Jitka v srpnu přečetla článek v novinách, považovala manželství, z kterého má dceru, za bezproblémové. Hokejista se tedy musel přiznat a teprve pak jeho manželka podala žádost o rozvod.

Absolonová tak zase narazila na „vejlupka“. Podle Jitky Hornové navíc ona nebyla jediná, s kterou zahýbal. Před Monikou ještě měl románek s neznámou ženou, ale to mu manželka odpustila. Teď to však bylo silné kafe i na ni.

„Partnera si musím vážit. Vezmu-li v úvahu všechny okolnosti s touto kauzou spojené, také skutečnost, že se v Tomášově případě nejedná o první eskapádu, už nemám důvod vážit si ho,“ radikálně oznámila Hornová.