Několik žen se rozhodlo ukázat světu skutečnou krásu, která není dílem Photoshopu a jiných grafických úprav, a předvést svá těla v sexy spodním prádle tak, jak je příroda stvořila. Máme tleskat, nebo brečet?

Pětačtyřicetiletá Chrystal Bougoun z Kalifornie založila tzv. Curvy Girl Lingerie, kampaň, jejímž cílem je ukázat, jak vypadá skutečná žena, když se předvede v celé své kráse.

Na výše zmíněnou stránku ženy zasílají své fotografie, na nichž jsou oděny pouze do spodního prádla a nebojí se tak ukázat své mnohdy velmi kypré postavy. Od 14. listopadu, kdy byla Curvy G. Lingerie založena, bylo nahráno již několik desítek snímků. Jak je vidět, není moc žen, které by se za své ne zrovna modelkovské míry styděly.

„Jsem hrdá na to, že jsem větší holka, a ráda ukážu ostatním to, co jen tak neuvidí,“ uvedla jedna z žen, které na stránku přispívají.

Paní Bougoun uvedla, že její kampaň získala mnoho pozitivních ohlasů, ale našlo se i pár negativních. Některým lidem přijde myšlenka předvádění korpulentnějších dam v korzetech a podprsenkách až nechutná.