Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nový hit na Slovensku: Naši bratia oplodňují místní holky už ve 12 letech!

Když dítě porodí dítě, je to velký problém.
Zdroj: profimedia.cz
Slovenky se s tím rozhodně nepářou. Proč čekat do třiceti, když můžou být matkou ve 12 letech? Zodpovědnost a ochrana jim očividně nic neříkají. Na Slovensku to prostě žije a děti rodí děti. A to ve velkém.

Slovenky se sexem a mateřstvím nečekají a sexuální hrátky si dopřávají už jako malé děti. Za loňský rok přivedlo na svět dítě celkem 119 nezletilých Slovenek. A tento počet je dost alarmující.

Navíc se dívky stávají matkami už ve 12 letech, kdy jsou ještě samy dětmi. Nejhorší situace je v Dobšiné. Tam chodí na základní školu těhotné dívky zcela běžně. Tyto dívky ale nemají většinou ani základní hygienické návyky, neumí komunikovat, ani si nečistí zuby.

Štábu slovenského online magazínu Reflex se podařilo zjistit, že za posledních pět let bylo 35 těhotných žaček ve věku 12 až 16 let. Téměř žádná žačka ale neřekla, kdo je otcem jejího dítěte. Sex s nezletilou je tam trestný, stejně jako u nás. Takže se z dívek stávají svobodné matky.

Nejmladší maminkou je 12letá Linda, která přiznala, že na rodičovství není připravená. Místo aby chodila do školy, teď kojí svoji tříměsíční dceru. Otěhotněla se svým 17letým přítelem, se kterým se stýkala, aniž by o tom někdo věděl. Ten se k ní ani k dítěti nehlásí.

Její matka se tak stala babičkou už ve 33 letech. Ta je z toho všeho nešťastná, neměla prý vůbec tušení, že dcera se s někým stýká a že by mohla být dokonce těhotná! Zjistilo se to až v 5. měsíci a to už bylo na potrat pozdě.

Ve vesnici je to ale asi normální. Lindina matka měla první dítě v 16 letech, teď má dětí 7, takže asi nemá čas sledovat, co její děti dělají a s kým se stýkají. Nejstarší obyvatelkou vesnice je paní Kotlárová (78), která vychovala 12 dětí a má 150 vnoučat.

Základní škola v Dobšiné ale řeší i jiné problémy než jejich těhotné žačky. „Před týdnem jsme tu měli žloutenku, žačka napadla učitelku, prvňáček opřel svou spolužačku o lavici. Prosím, pomozte nám,“ řekl ředitel školy. Už před třemi lety napsaly učitelky v Dobšiné otevřený dopis slovenské vládě, ve kterém žádaly o pomoc. Tato situace ale zřejmě nikoho nezajímá.

Související články

Další články