Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Novomanžela Lukáše Hejlíka uhnala další Veronika, s jiným jménem snad nespí! S výjimkou plochodráhy Písařovicové!

Hejlík je ten poslední, kdo by měl být blbečky v diskuzích označován
jako latentní gay, jeho intimní heterosféra je totiž velmi zajímavá a
ženy se v ní střídají jak na běžícím páse.
+ Další 3 fotografie
Herec Lukáš Hejlík se podruhé oženil a dá se předpokládat, že ne naposledy. Statisticky by se měl za osm let ženit znovu. Bude blondýna a bude se také jmenovat Veronika.

Lukáš Hejlík je už pár hodin v chomoutu a nutno říct, že tomuto exfarmářovi z Brněnska závidíme jeho sexuální život poté, co jej seriál Ošklivka Katka katapultoval z oblasti do víru pražských večírků.

Ten člověk nejraději souloží s Veronikami. Jeho exmanželka, se kterou má dnes už školačku Klárku, byla Veronika. Brutálně šukedelická byla modelka Veronika Šebíková, se kterou to táhl po manželce a než se spustil s další „modelko-Veronikou,“ kterou si o víkendu přes Facebook někde na vejminku tajně vzal, tak si do svého pelíšku odvedl nádhernou trofej!

Tou byla Neveronika, moderátorka zpravodajství ČT Daniela Písařovicová, která odnepaměti rajcuje všechny milovníky kůzlátek, a to Hejlík je, už jsme zmiňovali, že měl být původně farmář, ale na poslední chvíli si to Bůh rozmyslel a udělal z něj herce.

Písařovicová je legendou prsních vycpávek, přitom zrovna jí malá prsa fakt sluší, a navíc nebýt tím, že je vycpávkovým vzorem Ewy Farné (21), neměli bychom tolikrát v minulosti důvod k obveselení.

Herce, který musí nechutně často čelit odsudkům kokůtků především z facebookové komunity, kteří jej osočují z latentní homosexuality, což si, na rozdíl od řady kolegů, za všechny jmenujme brzy již počtvrté ženatého gaye, prince P....... , ale radši nic, tuhle nás chtěl žalovat.

Prostě jestli někdo není gay, pak Hejlík. A jestli nejste Veronika, pak zapomeňte, že to budete vy, kdo ho rozvede.

Mohlo by vás zajímat

Další články