Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Novinář z BBC zažil životní rozhovor: Do záběru se mu dostal souložící pár! Neuvěříte, jak zareagoval!

Zdroj: youtube.com
Tenhle moment si bude pamatovat celý život. Dělal reportáž z olympijských her v Riu a ta se proměnila ve vtipnou scénu. Do záběru se mu totiž dostal pár, který si zrovna na pláži dělal dobře. Reakce pracovníka televize BBC rozesmála celý svět.

Zpočátku to vypadalo na klasickou reportáž z pláže v Rio de Janeiru, ovšem zvrtlo se to. Do záběru se mu totiž dostala dvojice, která se zrovna věnovala sexuálním hrátkám. Profesionální pracovník televizního programu BBC ale udržel emoce na uzdě a dokázal se nad situací parádně povznést.

“Tady se zrovna čte kniha, ale v poměrně podivné pozici,” vystřihl parádní hlášku, kterou rozesmál celý svět. Samozřejmě se tahle reportáž pomalu sdílela na sociálních sítích a pod ní se objevovaly zajímavé příspěvky.

“Musela to být určitě kniha 50 odstínů šedi,” zareagoval pohotový uživatel Twitteru. Na stejné sociální síti se pak k vtipné situaci vyjádřil i sám Dan Walker, pracovník BBC. “Šlo o živý přenos a během něj se může stát cokoliv.” Každopádně jde o opravdu humornou scénu.

Související články

Další články