Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

NOVÉ ZÁBĚRY z ohnivého pekla: Týnuš Třešničková se zmítala v plamenech, všichni jen přihlíželi

+ Dalších 60 fotografií
Už několik dní leží Týnuš Třešničková (22) ve vážném stavu v nemocnici. Po nehodě v restauraci skončila s popáleninami na 35 procentech těla. A z tureckého Istanbulu se jen tak nedostane, podle lékařů může léčba trvat i měsíce. Uniklo další mrazivé video, na němž se populární česká youtuberka zmítá v plamenech.

K popáleninám na 35 procentech těla přišla Týnuš Třešničková při děsivé nehodě v luxusní restauraci Nusr-Et Ta se k incidentu staví zády, její majitel a slavný kuchař Salt Bae se obklopil hradbou mlčení.

A z nových záběrů, které se dostaly ven, je opět patrné, že nebýt přítele Třešničkové Viktora Hajíčka, nikdo by dívce nepomohl. Hajíček rovněž utrpěl zranění, popáleniny má na 15 procentech těla.

Nehodou se už zabývají turečtí kriminalisté. Zatím není jasné, kdo to přesně odskáče. Právníci jsou však přesvědčeni, že tučné odškodné Třešničkovou ani Hajíčka nemine.

Popálená Týnuš chce podle informací eXtra.cz zatím zůstat v Istanbulu. Leží totiž v nejlepší nemocnici, která se tam nachází. Její stav navíc převoz domů prý nyní neumožňuje. "Další kroky se budou konzultovat s lékaři, aby nehrozila při převozu například infekce a další komplikace. O převozu bude ministerstvo zahraničí včas informovat," sdělila mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

A tady se můžete podívat na byt Třešničkové, ve kterém se bude po návratu do Česka dávat dohromady.

Související články

Další články