Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nové šílenství: Muži si nechávají vylepšit šourek, známe cenu!

Nejen ženy, ale i muži jsou ochotni kvůli kráse leccos vytrpět.

Pánové, chcete být IN? Pak byste si měli nechat vylepšit svůj šourek. Nové šílenství odstartoval slavný hollywoodský herec George Clooney, který se v jistém rozhovoru nechal slyšet, že si nechal „vyhladit koule“. Přestože novináři to vzali jako dobrý vtip, mnozí muži nelenili a na tuto proceduru se okamžitě objednali také.

Například kosmetická expertka Nurse Jamie z Beauty Park v Santa Monice uvedla, že o zkrášlování varlat je v poslední době obrovský zájem. Neinvazivní ošetření zahrnuje laserové odstranění chloupků, vyhlazení vrásek a odstranění zabarvení způsobeného zarůstáním chloupků. Cena? V přepočtu směšných 11 000 Kč.

„Před deseti lety se pohrdavě vyjadřovali o brazilském vosku a teď houfně chodí na procedury, v rámci které se používá. Jejich názory na určité věci se zjevně změnily,“ prohlásila Nurse na adresu mužů a dodala: „Ale nedivím se jim. Kůže tam dole je ještě tenčí než kůže kolem očí a rychle stárne.“

Podle toho, co všechno je zapotřebí udělat, zabere epilace až 45 minut. Dalších 25 minut je nutných ke zlepšení barevného tónu pleti. Výsledky se dostaví po přibližně čtyřech týdnech, respektive šesti sezeních. „Drtivá většina mých pacientů je velmi spokojená,“ pochlubila se úspěšná kosmetička.

Nurse nicméně odmítla prozradit, jaké celebrity ji kvůli vyhlazení kůže na varlatech už navštívily. Lze však předpokládat, že jich nebylo zrovna málo, neboť tento zákrok prý značně zvyšuje mužskou sebedůvěru. Že by Clooney přece jenom nežertoval…?

Související články

Další články