Video začíná sestříhanými listopadovými teroristickými útoky v Paříži, video opravdu nahání strach. Ke konci jsou záběry útočníků, kteří se ve svých strašných činech doslova vyžívají. Do toho všeho hraje poklidná arabská hudba.

Jeden z nich podřezává hrdlo nevinnému zajatci, je vidět, jak řeže do člověka a baví ho to. Druhý se chystá jiného zajatce zastřelit. Na videu jsou vidět úsměvy džihádistů a radost ze zabíjení. Vše je natočeno velmi profesionálně. Jejich brutalita nezná meze a jsou schopní zajít ještě dál.

Video má v celé verzi 17 minut a vystupuje na něm i strůjce pařížského masakru Abdelhamid Abaaoud. Toho policie podle všeho zabila při přestřelce v Paříži. Přestože je po smrti, vyzývá k dalším útokům na Západě.

"Donutíme vás okusit hrůzu a teror a ochutnáte je ve své pevnosti,“ slibuje Abaaoud. Slibuje, že potečou „řeky krve“ a že on a jemu podobní budou bojovat do posledního muže. Celé propagandistické video končí záběrem na Londýn. Nejspíše tam teroristé chtějí zaútočit příště. Britové se totiž přidali k bombardování pozic Islámského státu v Sýrii.

Na video se podívejte ZDE.