Ewa Farna (19) měla už hodinu po vydání usvědčujících fotografií ze včerejší noci co vysvětlovat televizi Nova, které se hodně nelíbí, jak graduje její vzplanutí k soutěžícímu Štefanu Pčelárovi (24) z Nitry, do kterého je zpěvačka a hlavně porotkyně od začátku soutěže bezhlavě zamilovaná.

Nova nechce celou věc oficiálně komentovat, přesto nám zdroj blízký vedení komunikace televize k situaci řekl: „Regule soutěže porušeny nebyly, navíc porota už plní v těchto fázích show roli spíše poradní. Vedoucí projektu každopádně ještě odpoledne Ewě telefonoval a dal jí pořádný céres.“

Otázkou je, k čemu to Nově bude. Farna je totálně zamilovaná, za Pčelárem po přenosech jezdí do vily SuperStar ve Stodůlkách a i přes týden nad skripty ve studovně Varšavské univerzity určitě nemyslí na nic jiného než na chlupatou hruď nitranského chasníka.

Televize si je navíc vědoma faktu, že se nejedná o nějakou povrchní známost se sexem, ale o hluboký, trvalý polsko-slovenský vztah, a tak bude asi nejlepší varovně Ewu pokárat a modlit se, ať už Pčelár vypadne a je pokoj.