Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nova už řeší intimnosti Farné a Pčelára: Trest pro sexuchtivou Ewu přišel ještě odpoledne, známe podrobnosti!

Ewu a Štefana pak ještě večer zřejmě čekaly ústní zkoušky.

Ewa Farna (19) měla už hodinu po vydání usvědčujících fotografií ze včerejší noci co vysvětlovat televizi Nova, které se hodně nelíbí, jak graduje její vzplanutí k soutěžícímu Štefanu Pčelárovi (24) z Nitry, do kterého je zpěvačka a hlavně porotkyně od začátku soutěže bezhlavě zamilovaná.

Nova nechce celou věc oficiálně komentovat, přesto nám zdroj blízký vedení komunikace televize k situaci řekl: „Regule soutěže porušeny nebyly, navíc porota už plní v těchto fázích show roli spíše poradní. Vedoucí projektu každopádně ještě odpoledne Ewě telefonoval a dal jí pořádný céres.“

Otázkou je, k čemu to Nově bude. Farna je totálně zamilovaná, za Pčelárem po přenosech jezdí do vily SuperStar ve Stodůlkách a i přes týden nad skripty ve studovně Varšavské univerzity určitě nemyslí na nic jiného než na chlupatou hruď nitranského chasníka.

Televize si je navíc vědoma faktu, že se nejedná o nějakou povrchní známost se sexem, ale o hluboký, trvalý polsko-slovenský vztah, a tak bude asi nejlepší varovně Ewu pokárat a modlit se, ať už Pčelár vypadne a je pokoj.

Mohlo by vás zajímat

Další články