Zamilovaná dvojice je stále na útěku. A dozorkyni Angele ani nevadí, že její nový vyvolený je sexuální násilník. Kiko byl totiž odsouzen za znásilnění 15leté dívky a pokus o znásilnění 19leté ženy.

Sexy svalnatý uprchlík okouzlil Angelu, která pracovala ve vězení jako dozorkyně. Zamilovala se do něj na první pohled a dělala pro něj vše, co mu na očích viděla. A tak se není čemu divit, že mu pomohla z vězení uprchnout a utekla s ním. Láska je opravdu někdy hodně slepá.

Když měla noční směnu ve vězení v Dietikonu u Curychu, její kolega usnul a Angela využila příležitosti. Pustila z cely Kika a oba se dali na útěk. Ujeli autem BMW X1.

Nové záběry z bezpečnostních kamer potvrdily, že zamilovaná dvojice uprchla do Itálie. Žádná další stopa ale po nich nezůstala. Vyšetřovatelé tak byli bezradní. „Měli jsme několik svědectví, ale zatím žádné nikam nevedlo,“ řekl policejní mluvčí Stefan Oberlin.

Angela přes samou lásku ke Kikovi vůbec netuší, jak nebezpečný může být a že by jí také mohl ublížit. O tom vypovídá i fakt, že se s ním nejspíš vydala do nebezpečné Sýrie. „Vzdala se své rodiny, práce i přátel. Byla tou nejkrásnější a zároveň nejmladší ženou ve věznici, byla milá a ke všem ohleduplná. On si ji omotal kolem prstu a ona mu podlehla,“ řekl bývalý Kikův spoluvězeň.

Všichni prý viděli, že mezi nimi něco je, i když to oba dva tajili. Nechtěli, aby přišli do řečí. Rodina Angely její celý útěk nechápe. Pořád přemýšlejí, proč to jejich dcera udělala a kde jen může být. „Nevěříme, že by zůstali v Itálii. To je moc blízko, mohli by je tam najít. Myslíme si, že jsou v nějaké arabské zemi, nejspíš se chtějí dostat do Sýrie,“ řekl Angelin nevlastní otec.

Toho, že se Angela změnila, si všiml i její exmanžel. Zjistil, že má poměr s jiným mužem. Angela se totiž hodně změnila a její chování najednou nepoznával. „Pak začala číst Korán a měla zájem o dění v Sýrii,“ řekl Angelin exmanžel. Ten je naprosto přesvědčený o tom, že jsou na cestě do Sýrie.