Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nová pěvecká hvězda Aneta Vrzalová odhodila stud. Ukázala se jen v podprsence

Zpěvačka by se z fleku mohla živit jako modelka.
Zdroj: foto Mia Mirrelli
+ Další 2 fotografie
Vycházející hvězdička Aneta Vrzalová umí zaujmout nejen svým zpěvem, ale momentálně i bezchybným tělem. Odvázala se a ukázala víc než v muzikálu Děti ráje. Jen se pokochejte sexy křivkami, které ale zpěvačka nemá zadarmo. Jak se udržuje stále v kondici?

Nová posila tanečního muzikálu nikdy nechtěla být modelkou, Anetu Vrzalovou to vždy táhlo ke zpěvu. Ale nakonec se nechala přemluvit a dala své tělo zvěčnit. Možná aby mohla ve stáří ukazovat vnoučatům, jakou měly babičku štramandu.

„Bylo to moje první focení v životě a bylo to pro mě hodně náročné. Nevěděla jsem, jak se postavit, jak se tvářit. Musím říct, že mi fotografka Mia strašně pomohla. Přesně si mě vedla, ale i přesto jsem odcházela se zvláštním pocitem. Upřímně jsem se bála výsledku, protože vím, že jsem byla vlastně nemožná,“ říká dnes již se smíchem Aneta. „Když mi poslala Mia výsledné fotky, byla jsem totálně v šoku. Nemohla jsem věřit, že jsem to já. Jsem nadšená,“ dodala herečka.

Ta překvapila hlavně bezchybnou postavou, když se svlékla jen do podprsenky. To si hned u mužských fanoušků rozhodně šplhla a my se nedivíme. Tohle tělo je vážně rajcovní a Aneta by se měla svlékat častěji. Jak si tyto sexy křivky vůbec udržuje?

„Strašně mě to baví. Cvičím každý den, chodím běhat, dělám dřepy a kliky. Někdy mi přijde, že mám stehna svalnatá až moc, ale mě pohyb a dřina prostě nabíjí,“ dodala Vrzalová, která vedle Dětí ráje momentálně natáčí film Michala Davida Decibely lásky, kde získala jednu z hlavních rolí vedle starší kolegyně Lucky Vondráčkové.

Související články

Další články