Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nová módní ikona Alex Mynářová: Vytříbený vkus, nebo naprostá haluz? Lidé jí nadávají!

Co na ni říkáte?
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Je všeobecně známo, že Alex Mynářová (33) velmi podporuje Miloše Zemana (73) a nejenom proto se dostává do hledáčku široké veřejnosti. Kromě toho je to moderátorka opravdu půvabná a někteří ji dokonce nazývají novou módní ikonou. Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (50) sklízí obdiv, ale také kruté urážky.

Musíme uznat, že Alex Mynářová je jedna z nejkrásnějších moderátorek, které v Česku máme. Neskrývá ani to, že veřejně podporuje Miloše Zemana (73) a podporovala ho ještě v době, kdy nebyla manželkou hradního kancléře Vratislava Mynáře.

V sobotu, v den vyhlášení voleb, se jí povedl opravdu majstrštyk. Veškerou pozornost strhla na sebe a dokonce se jí povedlo zastínit i Kate Zemanovou (24). Ta si na sebe totiž vzala dost zvláštní triko, jak by si na chvíli odběhla někde z hřiště.

Zato Alex vsadila na jistotu. Oblékla si šedé přiléhavé šaty, ve kterých vynikly její přednosti a zároveň outfit nepůsobil nijak vulgárně. Alex to prostě vychytala na jedničku. Samozřejmě že kromě chvály se dočkala i odporných komentářů.

Jsi silikonová ropucha, zněl jeden z mnoha, ale s tím se dá pravděpodobně počítat. Když se podíváte na další módní kreace krásné Alex, tak pochopíte, proč ji někteří považují za novou módní ikonu.

Pohledné brunetce s perfektní postavou to vždy sluší a nikdy se nedopustila žádného módního faux pas. Alex zkrátka ví, jak se obléct, aby nedošlo k nějakému trapasu, ale zároveň, aby všechny přítomné oči visely jenom na ní.

Související články

Další články