Tereza Vítů (23) je novou krví seriálu Ulice. Za svoji uliční kariéru již stihla sbalit učitele Davida a pomalu si ho omotat kolem prstu. To se samozřejmě nelíbí Tereze Jordánové, která Davida milovala od prvního dne, co do školy přišel.

Navíc jí moc nesedí povaha Aleny, která je velkou manipulátorkou a vše, co udělá, má skrytý účel. Myslí pouze na to, aby do budoucna ze svých činů měla výhody. Zamilovaný David, hraný Matoušem Rumlem (31), má nasazeny růžové brýle a nic nevidí.

Tereza se opakovaně snažila nenápadně naznačit, že jeho nová dívka není moc v pořádku, ovšem nikdy se to nesešlo s úspěchem. Nejspíše bude muset učitel tvrdě narazit a podívat se pravdě do očí sám.

Následující díly Ulice budou tudíž hodně zajímavé. Je jasné, že jednou vše praskne a někoho to bude mrzet. Pokud s pravdou vyjde Tereza, pak se to určitě otočí s ní. Pokud vše odhalí sám David, pak ho čeká nejspíše smutný rozchod.

Každopádně herečka je moc krásným stvořením a určitě je dobře, že taková dívka v Ulici je. Přeci jen sympatické, mladé ženy v seriálu zase tolik nejsou. Ono ale, i kdyby byly, není jich nikdy dost.