Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nosková všude tlačí svoje nové silikony: Kdy už je konečně ukáže i s bradavkami?

Nosková všude tlačí svoje nové silikony: Kdy už je konečně ukáže i s bradavkami?
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Už to vypadalo, že si Míša Nosková (31) bude muset uříznout hlavu, aby se o ní psalo, nebo hromadně vydáme sborník jejích nejhorších outfitů, což bude vlastně kromě jednoho modelu všechno, co za svou kariéru v českém šoubyznyse měla na sobě. Naštěstí se ale za pomoci přátel dohodla plastika prsou s tím, že Míša dodá prsa, přátelé novináře a obě strany budou spokojené.

Na konci srpna tak prsa Míši Noskové dostala dovnitř dva silikonové kamarády, a i když nešlo o velikosti hodné Hanky Lundgren Mašlíkové, Míša se snaží svoje nové holky ukazovat, kde se dá. Na zkoušce kostýmů k muzikálu Sněhová královna si Nosková před fotografy nechala zvětšovat výstřih a výmluvnými gesty se snažila hodně nastavovat tak, aby samozřejmě bylo vidět z jejího nového hrudního pohoří co nejvíce.

Jestli si autor pohádky, na jejíž motivy muzikál vznikl, Hans Christian Andersen při psaní představoval vzhled hlavní postavy, určitě to vypadalo jakkoliv, jen ne jako Míša Nosková.

Teď už chybí jen level vystrčit všechno před foťák a pak bude už muset Míša začít buď s naší první radou, nebo si udělat silikony i na zádech.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy