Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nosková všude tlačí svoje nové silikony: Kdy už je konečně ukáže i s bradavkami?

Míša Nosková má nová prsa, kdyby to ještě někdo třeba nevěděl.
+ Další 3 fotografie

Už to vypadalo, že si Míša Nosková (31) bude muset uříznout hlavu, aby se o ní psalo, nebo hromadně vydáme sborník jejích nejhorších outfitů, což bude vlastně kromě jednoho modelu všechno, co za svou kariéru v českém šoubyznyse měla na sobě. Naštěstí se ale za pomoci přátel dohodla plastika prsou s tím, že Míša dodá prsa, přátelé novináře a obě strany budou spokojené.

Na konci srpna tak prsa Míši Noskové dostala dovnitř dva silikonové kamarády, a i když nešlo o velikosti hodné Hanky Lundgren Mašlíkové, Míša se snaží svoje nové holky ukazovat, kde se dá. Na zkoušce kostýmů k muzikálu Sněhová královna si Nosková před fotografy nechala zvětšovat výstřih a výmluvnými gesty se snažila hodně nastavovat tak, aby samozřejmě bylo vidět z jejího nového hrudního pohoří co nejvíce.

Jestli si autor pohádky, na jejíž motivy muzikál vznikl, Hans Christian Andersen při psaní představoval vzhled hlavní postavy, určitě to vypadalo jakkoliv, jen ne jako Míša Nosková.

Teď už chybí jen level vystrčit všechno před foťák a pak bude už muset Míša začít buď s naší první radou, nebo si udělat silikony i na zádech.

Mohlo by vás zajímat

Další články