Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nosková ukázala prsa, aby měla zadarmo pořádné silikony. První foto hrudníku po řezání je jak z hororu

Míša Nosková má nová prsa a zadarmo.
+ Další 2 fotografie

Zpěvačka Míša Nosková (31) si už dlouho myslela na nová prsa a všude si stěžovala, že když konečně zhubla, chce mít i hrudník, kterým se bude moci chlubit. A jako spousta našich celebrit si ho nechala rozřezat za přítomnosti hejna novinářů.

Tedy u té hlavní části novináři nebyli, ale Míša s úsměvem od ucha k uchu ukázala svoje jedničky před zákrokem, zamávala do objektivu vteřinu předtím, než jí do žil vplula narkóza, a pak už se jen čekalo, až se zpěvačka probere.

Noskové se za poslední dva roky podařilo výrazně zhubnout, jenže s kily šla dolů i prsa. Proč by ale Míša jako rozvedená matka samoživitelka (o tajných sponzorech kolují jen dohady) měla za silikony platit, když stačí, aby trochu zaexhibovala a vše má zadarmo.

Škoda jen, že Noskové stále ještě nikdo nedohodil šikovného stylistu, takhle se totiž nálepky věčné královny módního pekla nezbaví, ani kdyby měla prsa jako Courtney Stodden.

Mohlo by vás zajímat

Další články