Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Norma má největší přírodní prsa na světě: Na hrudi nosí váhu dvou hrošíků

Zdroj: Archiv Norma Stitz / Annie Hawking Turner / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
galerie

Při pohledu na Američanku Annie Hawkins Turner (61), která si přezdívá Norma Stitz, asi většině lidí zamrzne úsměv na tváři. Norma je žena, která na své hrudi nosí to největší přírodní poprsí na světě. Každé z jejich ňader váží kolem 25 kilogramů. To je, jako by nosila na hrudi třeba dva hrošíky těsně po narození. 

Norma rozhodně nepatří mezi nenápadné lidi, které na ulici snadno přehlédnete, naopak. Její předností je hrudník velikosti 102 ZZZ, při odvodu neuvěřitelných 189 centimetrů. S těmito mírami se dokonce dostala i do Guinessovy knihy rekordů.

O zmenšení nechce ani slyšet

Na svůj přírodní dar je Norma velmi pyšná a ač se kvůli svému obřímu poprsí potýká s nějakým tím zdravotním problémem, o zmenšení nechce ani slyšet. "Je to dar. Kdo další se může pochlubit takovou nádherou?" svěřila se před lety v ruském pořadu.

"Když se mě někdo zeptá, zda nechci prsa zmenšit, hned odpovídám: Zbláznili jste se? Své poprsí zbožňuji a díky němu mám úžasný život," prohlásila Norma, která si svého daru všimla už v době dospívání, kdy byla značně vyvinutější než její vrstevnice.

Norma tak je krásným, ovšem až extrémním případem, že se odlišnost může stát velkou předností a že člověk se sebou může být i přes abnormalitu spokojený.


Související články

Další články