Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Noide, tuhle holku si musíš vzít! Až se tedy rozvedeš! Milenka Vaška Bárty šokuje dokonalým tělem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Rozvádějící se Vášek Noid Bárta před pár měsíci dostal pořádnou facku od života, když od něj utekla manželka Gábina a vzala s sebou i dceru. Vypadalo to, že muzikant situaci neustojí, ale záhy všechny překvapil, když se pochlubil novou ženou. Houslistka Andrea má opravdu dokonalé křivky.

Nejprve byl klid, pak se oba manželé, kteří už nějaký čas spolu nežijí, do sebe pustili přes média. Následně se situace vyhrotila, když Dvořáková skočila žalovat na Noida na policii. Zpěvák to své nevěrné ženě vrátil přes sociálku. A na světě byla klasická tahanice o dítě a troška špíny přes média.

Jenže Noid všechny zaskočil, když se provalilo, že má novou rajdu, která k fešnému muzikantovi odešla z dlouhého vztahu s Martinem Salavcem. Od něj se odstěhovala, našla si nové útočiště a před pár dny opustila republiku. Nasměřovala si to na festival Sanremo Junior, z něhož se pochlubila několika snímky. A mezi nimi se objevil i takový, ze kterého budou paf i některé dámy.

Noid si soudě podle fotky vybral opravdu pořádnou kočičku s velmi rajcovními křivkami. "Dneska ještě na chvíli na sluníčko nabrat z paprsků energii a pak už do šatů a velké finále!" napsala k sexy snímku Jiskrová, která je ráda, že unikla před dalším mediálním humbukem.

A Noid opravdu trefil do černého, protože Jiskrová je jako žena velmi pohledná. Možná by měl zauvažovat nad tím, aby se nejdříve rozvedla, a svou novou holku požádal rychle o ruku. Jiskrová o nápadníky jistě nemá nouzi. V takovém případě by to mohlo dopadnout tak, že Noidovi nakonec nezbude nic...

Související články

Další články