Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Noční můra: 5 děsivých fotek dětí, ze kterých neusnete!

Roztomilé miminko, nebo děsivý zombík?
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Fotky roztomilých miminek na dečce s "čírem" a oblíbeným plyšákem už jsou dávno za zenitem! Teď chtějí rodiče nějaké originálnější fotky! Vždyť potomky jsou dnes přeplněny všechny sociální sítě a na obyčejné fotky mrňat už není nikdo zvědavý. Toho využila umělkyně Amelia Rose a začala focené děti děsivě upravovat.

Krev, orgány, kérky a tetování. Tak vylepšuje fotografka Amelia svoje modely. Ale nebojte se, dětem se samozřejmě nic nestane. Pomáhá si make-upem, umělou krví a Photoshopem.

Děti stylizuje do hororových postaviček. Alenka z říše divů od krve, potetovaná Sněhurka, zombie mimino a další temné fotky. Její originální pojetí má úspěch a už rozšiřuje svoje služby.

Všechno začalo tak, že Amelia si vydělávala jako fotografka ve městě, kde žije. Velký úspěch měly její fotky dětí ze sousedství. Fotila novorozence i školáky a z legrace jim v grafických programech přidělávala elfí uši, nechala je tančit s vílami a vymýšlela různé pohádkové motivy. Jednoho dne k ní ale přišla zákaznice s tím, že svoji sedmiletou dceru chce vidět jako zombíka. A nový byznys byl na světě.

Přesně to na trhu chybělo a Amelia dostala další desítky podobných žádostí o hororovou úpravu dětí. Tak co, šli byste do toho?

Související články

Další články