Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nikola a Kateřina z kapely Holki jsou těhotné. Mrkněte, jak jim už narostl pupek a přitom jsou stále štíhlé!

Kateřina Brzobohatá a Nikola Šobichová otěhotněly měsíc po sobě.
+ Další fotografie

Pamatujete si ještě na skupinu Holki? To je ta kapela, jejíž první hit byl Už mi nevolej! a jejíž bývalá členka Klára Kolomazníková (33) kvůli sporům s ostaními „holkami“ skupinu opustila.

Slavná trojice ale stále vystupuje, i když už ne v takové míře jako před lety, kdy obdoba chlapecké partičky Lunetic obsazovala první příčky našich hudebních hitparád. Na nedávné tiskové konferenci k projektu Kdo má rád překvapily členky Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá svými těhotenskými břichy. „Obě máme rodit v létě, jsme od sebe asi měsíc,“ pochlubily se zpěvačky, kterým se splnilo přání otěhotnět téměř ve stejný čas. „Už před rokem jsme v médiích přiznaly, že bychom byly rády, kdyby se to stalo,“ dodaly Nikola s Kateřinou, kterým veškerá těhotenská kila jdou jen do břicha.

To Radana Labajová už dítě má. Před třemi roky se jí narodil syn Teodor, kterého má se svým životním partnerem Maxmiliánem Nejedlým.

Mohlo by vás zajímat

Další články