Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová se fotila ve spodním prádle: Sledujte 7 fotek sexbomby z VyVolených, které vás pořádně rozhicují

O čem asi Nikol Trojanová přemýšlí…
Zdroj: Jan Svoboda
+ Další 3 fotografie

Jedna z nejvýraznějších účastnic čtvrté řady reality show VyVolení, Nikol Trojanová (23), se nechala profesionálně nafotit a z celé práce vzniklo několik dost sexy snímků, z nichž některé vám přinášíme ke zhlédnutí.

Trojanová se před lety zúčastnila reality show Hotel Paradise, kde jí výhru vyfoukla Nela Slováková (24). Když se objevila informace, že Prima chystá další řadu VyVolených, rozhodla se Nikol, že zkusí svoje štěstí i tady. Přestože hned začátek jí trochu nevyšel, stala se po čase silnou soupeřkou. Jasným favoritem od začátku byl ale Vladko (35) a nakonec výhra spadla do kapsy jemu.

Půvabné tmavovlásce a naší blogerce, která vás informuje o dění na pražských party, se podařilo zhubnout pár kil, co během pobytu ve Vile nabrala, a teď má postavu jako lusk. Směle proto mohla pózovat v sexy spodním prádle. „Chystám se ještě nafotit další fotky, které budou možná i víc odvážnější,“ řekla nám Trojanová a my se už samozřejmě nemůžeme dočkat.

Související články

Další články