Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová promluvila o svatbě a nejhorším zážitku z dovolené: Tohle už nikdy!

+ Dalších 36 fotografií
Nikol Trojanová (27) snad nikdy nevypadala lépe než nyní. Je šťastná, zamilovaná a cestuje po celém světě. Na desátých narozeninách klubu Hard Rock Cafe Praha prozradila, jak to má s partnerem, zda se nebude vdávat a jaký nepříjemný zážitek zažila na svojí vysněné dovolené.

Nikol Trojanová se před pár týdny vrátila z Vietnamu a jen září. Nikol se svěřila s tím, že ve Vietnamu se jí hrozně líbilo a letos ještě s partnerem plánují vyrazit do Norska. „Ve Vietnamu jsme cestovali na skútru a bydleli jsme po hotelech. V Norsku bychom zase pro změnu chtěli stanovat,“ svěřila se eXtra.cz.

Půvabná brunetka se také svěřila s jednou nepříjemností, která ji potkala ve Vietnamu. „Když mluvíte anglicky, tak si o vás automaticky myslí, že jste Američané. Na jednom tržišti byla taková starší Vietnamka, která byla opravdu rázná a jasně nám řekla, ať laskavě odejdeme,“ vypráví Nikol.

A jak to má Nikol s partnerem? Nechystají se do toho praštit? „Zatím svatbu neplánujeme. Ale jsem šťastná,“ dodala.

Související články

Další články