Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Trojanová je zpátky ve VyVolených, národ se bouří: V soutěži už nemá co dělat! Co o ní říkají?

Nikol Trojanová
Zdroj: facebook.com

Jedna z nejpůvabnějších soutěžících čtvrté řady reality show VyVolení Nikol Trojanová (23) je zpátky ve Vile po tom, co ji z Duelu vyřadil obr Jafar. To se samozřejmě nelíbí divákům, kteří si myslí, že Nikol ve Vile už nemá co dělat!

„Vyhodí ji komínem, přileze oknem. Ta už fakt neví, jak se vetřít. VyVolení kvůli tomu ztratili punc a je to taky nefér vůči divákům, kteří posílají hlasy. Proč je asi posílají? Proto, aby viděli svého favorita, a vy mu tam pošlete protivníka zpátky, aby ho tam deptal. Nepošlu už ani jednu SMS,“ píše na Facebooku VyVolených rozčilený fanoušek. „Nikola si neumí připustit, že ji někdo porazil. Je to člověk, který neumí prohrávat. Řekla to i sama. Jednou vypadla, tak tam nemá co dělat. Když Nikola vyřadila Zdenu a ta se vrátila, tak Nikola taky začala vyvádět, že tam Zdena nemá co dělat, když ji jednou vyřadila. A teď tam nemá už co dělat i Nikola,“ pokračuje další.

Diváci se tak rozdělili na dva tábory. Ty, co Nikol bytostně nesnášejí a přijde jim nespravedlivé, že je opět ve Vile, a ty, co jí naopak fandí a říkají, že právě ona je ta, co tam dělala zábavu. My jsme se ale přímo z televize Prima dozvěděli, jak to s účastí Trojanové ve Vile je. „Nikol není soutěžící, je pouze na návštěvě. Dnes Vilu opustí. V jejím případě se jedná pouze o návštěvu, jako tomu bylo například u Zdeňky nebo Josefa,“ řekla eXtra.cz PR manažerka Kateřina Vlasáková.

Související články

Další články