Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová se vysmála youtuberce Týnuš Třešničkové! Co jí vzkázala?

Nikol si umí udělat legraci.
+ Dalších 24 fotografií
Čerstvá maminka Nikol Štíbrová umí pobavit, a to nejen ve vtipných videích 3v1, ale také na Instagramu. Udělala si legraci z youtuberky Týnuš Třešničkové, která vyjádřila své hluboké myšlenky v Instastories. Za co se jí Nikol vysmála?

Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková nedávno vyjádřila hlubokou myšlenku na svém Instagramu, kde se raduje z holek, které, i když ji NESLEDUJÍ na Instagramu, což je hodně důležité Týnuš sledovat, ji potěšily a zlepšily den.

Týnuš označila Čechy jako konzervy. Údajně nejsme kreativní a odvážní v módě. Také vyzdvihuje trend nenošení podprsenek, zřejmě si ale neuvědomuje, že ne každá má udělané umělé poprsí a může si to dovolit.

Nikol Štíbrová tento příspěvek sdílela na svém profilu a vtipně reagovala: „Dneska jsem viděla slečnu s miminem! Možná mě ani nesleduje, ale je super vidět, že si ho pořídila, protože ho mám i já. Pojďme spolu inspirovat dál! Protože jinak jste konzervy bez dětí a s podprsenkami.“

Je vidět, že se toho Nikol nebojí a dokáže si udělat legraci opravdu z čehokoliv. Možná by příště Týnuš měla zapřemýšlet, než něco chytrého vypustí do světa.

Mohlo by vás zajímat

Další články