Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová se vysmála youtuberce Týnuš Třešničkové! Co jí vzkázala?

Nikol si umí udělat legraci.
+ Dalších 24 fotografií
Čerstvá maminka Nikol Štíbrová umí pobavit, a to nejen ve vtipných videích 3v1, ale také na Instagramu. Udělala si legraci z youtuberky Týnuš Třešničkové, která vyjádřila své hluboké myšlenky v Instastories. Za co se jí Nikol vysmála?

Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková nedávno vyjádřila hlubokou myšlenku na svém Instagramu, kde se raduje z holek, které, i když ji NESLEDUJÍ na Instagramu, což je hodně důležité Týnuš sledovat, ji potěšily a zlepšily den.

Týnuš označila Čechy jako konzervy. Údajně nejsme kreativní a odvážní v módě. Také vyzdvihuje trend nenošení podprsenek, zřejmě si ale neuvědomuje, že ne každá má udělané umělé poprsí a může si to dovolit.

Nikol Štíbrová tento příspěvek sdílela na svém profilu a vtipně reagovala: „Dneska jsem viděla slečnu s miminem! Možná mě ani nesleduje, ale je super vidět, že si ho pořídila, protože ho mám i já. Pojďme spolu inspirovat dál! Protože jinak jste konzervy bez dětí a s podprsenkami.“

Je vidět, že se toho Nikol nebojí a dokáže si udělat legraci opravdu z čehokoliv. Možná by příště Týnuš měla zapřemýšlet, než něco chytrého vypustí do světa.

Mohlo by vás zajímat

Další články