Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nika Doné už není KOSTRA potažená kůží: Přibrala pár kilo a ukázala NADUPANOU postavičku, pro kterou by ženy VRAŽDILY!

Takhle vypadá mnohem lépe!
Zdroj: instagram
+ Dalších 33 fotografií
Jedna z nejvýraznějších postav reality show Robinsonův ostrov Nika Doné konečně přibrala nějaké to kilo navíc, a jak se zdá, tak jí to jenom prospívá. Po skončení soutěže měla vážné zdravotní problémy a hodně ubyla na váze. Pomalu se dává dohromady a musíme říct, že vypadá opravdu perfektně.

Nika Doné se jako jediná účastnice reality show Robinsonův ostrov probojovala téměř až do finále. Na rozdíl od jiných svých spoluhráček se snažila jít pokaždé do všech her naplno a nikdy kvůli ničemu nefňukala.

Její snaha vyhrát si ale vybrala krutou daň. Nika se po skončení soutěže potýkala se zdravotními problémy a největší trable jí dělala váha. Na ostrově totiž zhubla neuvěřitelných třináct kilo. Domů se tak vracela jako kostřička potažená kůží.

Sama přiznala, že největší problém jí dělal právě nedostatečný přísun jídla. Když před několika týdny zveřejnila na Instagramu fotku svého chřadnoucího tělíčka, tak ve všech fanoušcích začala vzbuzovat značné obavy.

Naštěstí už tak momentálně nevypadá. Nika se dává pomalu dohromady a už se pyšní na sociálních sítích sexy křivkami. Posuďte v galerii sami, co je podle vás lepší.

Související články

Další články