Nicki Minaj (31) je americká holka původem z Trinidadu, kterou podle poslechu poznáte velmi snadno. Buď se vám zdá, že někde mečí koza, nebo že vám lítá komár u ucha, tak protivný je její zpěv hlasový projev.

A taky je to někdo, kdo se stal slavnou a známou a ani nevíme jak, najednou odkudsi sublimovala ze vzduchu se svými ohavnými kostýmy, šílenými parukami a hudebním stylem, co se může vydávat za hodně špatné R&B nebo ještě horší rap.

Nicméně je tu a nikdo s tím nemůže nic dělat, stejně jako s Justinem Bieberem, rozvařenou brokolicí nebo menstruací, musíte prostě brát tyhle pekelné věci jako součást života.

Minaj nedávno hojně propagovala své nové album s názvem Anaconda a na jeho přebal se nechala vyfotit pěkně zezadu s jejím obřím zadkem (to aby bylo jasné, k čemu celé album bude) a samozřejmě na to vzniklo i dost parodií, které najdete třeba tady.

Teď vydala i pilotní song s názvem Anaconda a k němu pustila před necelým týdnem do světa i videoklip. A ten nyní trhá rekordy. Za necelý týden ho vidělo na YouTube už přes 75 milionů lidí, protože čím větší kravina, tím víc si na to klikne zvědavců.

Je tam spousta natřásajících se zadků při twerkování, je tam hudba, jako když dítěti koupíte elektronické klávesy a ono si něco navolí v uložené paměti a pak to hraje celé přes sebe, a pak je tam text, u něhož máte pocit, že Máma mele maso a Ema má mísu jsou vrcholem textařského umění.

Klip se ve skutečnosti jmenuje Penis, ta Anaconda je jakože metafora, snad rozumíte. A celé je to o tom, že by chtěl někdo strčit penis (anakondu) do Nickina velkého zadku. Nejsme žádní raketoví inženýři a podle poslechu nepoznáme Čajkovského od Rachmaninova, ale řekneme vám, že když si to pouštíme, chce se nám strašně umřít nebo se aspoň přemístit ve stroji času do těch let, kdy holky házely vlhké kalhotky na rockové kapely, co hrály fakt hudbu a zpívaly opravdové písně, a hvězdami byli lidé jako Ian Gillian, což se vsadíme, že nevíte, kdo to vlastně je.

Protože co si myslet o „písni“, kde se říkankuje „Panebože, koukněte se na její zadek“ pětkrát dokola? Nic. Je to akorát zpomalené lesbické porno, jen se tam nesouloží, ovšem narážek na styk je tam víc než dost. Sex prostě táhne. Je pak úplně jedno, co vypouštíte z pusy a vydáváte to za umění, i když to zní jako škrábání nehtů po tabuli. A to se ještě nezmiňujeme o jejím krásném ladném smíchu hodném pouliční šlápoty dámy. Jen si počkejte na konec.