Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nic není jako dřív: Ze sexy samce Channinga Tatuma se stal zavalitý tatík!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Kolikrát vás tenhle sexy herec a tanečník vyrajcoval? Kolikrát se vám o něm zdály ty nejdivočejší sny? Rozhodně nejste sama! Jenomže jak se říká, všechno dobré jednou končí! Stejně tak je tomu v případě sexappealu tohoto samce. S tím je teď amen. Channing nám od té doby, co je z něho taťka od rodiny, pěkně přibral!

Chudák Channing, kam se jen poděly jeho pověstné svaly, nad kterými jsme všichni slintali? Tatum je teď táta od rodiny, a tak na posilování a tanec asi nezbývá mnoho času. V poslední době se v médiích a na sociálních sítích objevuje stále více fotografií, ze kterých je patrné, že nám Channing tloustne.

Nedávno se objevil v pořadu Ellen DeGeneres, kde jako překvapení vystoupili sexy striptéři, kteří předvedli divákům žhavou show, podobnou té z Magického Mika. Show publikum tak rozpálila, že se nedalo uklidnit. Už tam bylo bohužel vidět, že v porovnání s tanečníky Channingova fyzička trochu zaostává.

No nedá se nic dělat, někdy po porodu tloustnou ženy, někdy muži. Nám nezbývá, než se ze sexy tanečníků přeorientovat na sladké taťuldy, protože ať vypadá jakkoliv, my ho rozhodně zbožňovat nepřestaneme!

Související články

Další články