Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nezaspím! Podívejte se na nový klip zpěvačky Bastien

+ Další fotografie
Slunce ve tváři, vítr ve vlasech, letní láska a pohoda - tak vypadá nový vydařený song od zpěvačky Bastien, která ve studiu spojila síly s producentem Tomim Popovičem. Klip režíroval uznávaný režisér Pierre Lexis. Podívejte se na příjemnou baladu.

Mezi umělci není moc lidí, kteří mixují umění a civilní zaměstnání. Výjimkou je slovenská zpěvačka Jana Šimurdová, která vystupuje pod uměleckým jménem Bastien. Žije v Ostravě a pracuje zde jako lékařka, která se specializuje na estetickou medicínu. Ve volných chvílích se z ní stává diva jménem Bastien a okouzluje nás svým originálním hlasem.

„Je velmi dynamické to neustálé přepínání v hlavě mezi dvěma světy. Ale za ty roky jsem si už zvykla. V hudbě se mohu nechat unášet emocemi, v medicíně musí být člověk exaktní a přesný. Estetická medicína ale ladí i duši člověka. To samé umí s duší dělat hudba, takže nějaký průsečík tu přeci jen je,“ směje se Bastien.

Song s názvem Nezaspím konzultovala s textařem Petrem Harazinem z kapely Nebe. A výsledek je velmi podařené dílo, co říkáte?

Související články

Další články