Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nezaspím! Podívejte se na nový klip zpěvačky Bastien

Nezaspím! Podívejte se na nový klip zpěvačky Bastien
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Hudba
Slunce ve tváři, vítr ve vlasech, letní láska a pohoda - tak vypadá nový vydařený song od zpěvačky Bastien, která ve studiu spojila síly s producentem Tomim Popovičem. Klip režíroval uznávaný režisér Pierre Lexis. Podívejte se na příjemnou baladu.

Mezi umělci není moc lidí, kteří mixují umění a civilní zaměstnání. Výjimkou je slovenská zpěvačka Jana Šimurdová, která vystupuje pod uměleckým jménem Bastien. Žije v Ostravě a pracuje zde jako lékařka, která se specializuje na estetickou medicínu. Ve volných chvílích se z ní stává diva jménem Bastien a okouzluje nás svým originálním hlasem.

"Je velmi dynamické to neustálé přepínání v hlavě mezi dvěma světy. Ale za ty roky jsem si už zvykla. V hudbě se mohu nechat unášet emocemi, v medicíně musí být člověk exaktní a přesný. Estetická medicína ale ladí i duši člověka. To samé umí s duší dělat hudba, takže nějaký průsečík tu přeci jen je," směje se Bastien.

Song s názvem Nezaspím konzultovala s textařem Petrem Harazinem z kapely Nebe. A výsledek je velmi podařené dílo, co říkáte?

Související články

Další články