Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Neymar má peněz jako šlupek: Jenže lásku si za prachy nekoupíš! Jeho úspěšná bývalka ho stejně pořád nechce

To je pech!
+ Další 3 fotografie
Ne nadarmo se říká, že člověk vždycky nejvíce chce to, co nemůže mít. Neymar si v posledním týdnu vydělal pěkný balík, když dostal za přestup do Paris St Germain nejvíc peněz v historii fotbalových přestupů. Jenže to jediné, co by ve skutečnosti opravdu chtěl, na něj tak trochu dlabe.

Mohlo by se zdát, že Neymar bude nejžádanější partií současnosti. Ono to tak možná dokonce i bude, ale rozhodně ne pro jeho bývalku Brunu Marquezine. Není to tak dávno, co se spolu po pětiletém vztahu rozešli, zrovna když si ji slavný fotbalista chtěl vzít za ženu. Ta ho ovšem s díky odmítla s tím, že se chce raději zaměřit na svou kariéru modelky a herečky.

Neymar z toho byl podle jeho známých prý pěkně zhrzený a donedávna jeho Instagram stále zdobily společné fotky s jeho bývalou láskou. Dokonce se tehdy nechal slyšet, že už jinou ženu nechce. Zatímco možná doufal, že mu kariérní úspěch a pytel peněz přivanou Brunu zpátky, ona dala jasně najevo, že je jí milý Neymar pěkně ukradený.

V den, kdy byl oznámen Neymarův přestup, sdílela bezstarostná Bruna fotku, jak se sluní u bazénu. Se svými 22 miliony sledujícími na Instagramu a pěkně našlápnutou kariérou o peníze zřejmě sama nemá nejmenší nouzi. Tak to je tedy vážně smůla. Ovšem myslíme si, že se Neymárek nemá vůbec čeho bát. Však ona se nějaká zlatokopka brzy objeví.

Mohlo by vás zajímat

Další články