Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

NeVyVolený Emil Zajac marně touží po slávě. Podívejte se, jak se horník za poslední léta změnil

Emil by si tak strašně rád přál být hvězdou.
+ Dalších 7 fotografií
Kdo až chorobně touží po slávě, ten jí většinou nedosáhne. To je i případ účastníka reality show Emila Zajace, který se chtěl tak hrozně moc stát moderátorem, až po něm neštěkne ani pes. Bývalý horník se ale nevzdává, svou korpulentní postavu dál chce vystavovat před obecenstvem.

Když se vysílali VyVolení, tak byl středem zájmu, ale jak rychle svou slávu nabyl, tak taky rychle pozbyl. Pak se marně pokoušel z toho všeho vytřískat co nejvíc peněz, chtěl moderovat, dělat dýdžeje, hrát, ale nic mu nevyšlo, tak se s brekem vrátil zpět do Orlové, odkud pocházel, a pracoval jako dělník.

Chvíli se pokoušel i podnikat, ale nic mu nevycházelo. Myslel si, že svou zašlou popularitu obnoví, když půjde do poslední řady reality show, jenže tu slávu mu opět sebral Vladko Dobrovodský, z čehož se dlouhou dobu nemohl vzpamatovat.

Teď tak pořád pendluje po republice a zkouší své štěstí, kde se dá. Dokonce je členem i Výboru pro národnostní menšiny v Chomutově a moderuje jim zasedání. Tam ho jako hvězdu berou, tak se cítí jak ryba ve vodě. Jenže bohužel už to na hvězdnou kariéru nikdo nevidí, tedy až na samotného korpulentního E­mila.

Mohlo by vás zajímat

Další články