Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nevylíhnutá kukla na procházce: Lady Gaga měla narozeniny, tak se převlékla za hmyz

Asi je to nějaká sofistikace, co nechápeme.
Zdroj: koláž archiv

Zpěvačka Lady Gaga (28) už dávno není žádná zpěvačka, říká si raději umělkyně, aby nebylo poznat, že jí trochu hráblo a její písničky nestojí za nic, tak si musí nahonit slávu tím, že nosí na sobě věci jako létající talíř nebo párek v rohlíku.

Nedávno slavila narozeniny, asi potřetí za sebou, protože když je vám 28, je to zcela jistě životní zlom, něco jako by vám bylo padesát, a na svou oslavu se převlékla za hmyzí kuklu, protože nosit normální oblečení a vypadat jako žena a ne jak transka s penisem zabalená v papírmašé je dneska už prostě nuda.

Moc by nás zajímalo, jak si večírek vlastně užila, evidentně jí totiž dělá problémy i chodit, natož snad aby se přes svoje maskování mohla něčeho najíst nebo napít. Také se obdivujeme statečnosti hostů, jelikož potřásat rukou někomu, kdo na nich nosí uklízecí rukavice jak z Dexterovy vraždírny, musí být mňamka hodná jen těch největších rektálních alpinistů, kteří si pak budou týden štěstím olizovat dlaně.

Samozřejmě se nemůžeme dočkat toho, co si na sebe vezme příště. Navrhujeme morfovat třeba do kapek vody a v rámci uměleckého sebevyjádření se nechat vypařit do vzduchu.

Související články

Další články