Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nevlastní táta, bratr, nebo nevlastní bratr? Vystresovaná dívenka (12) netuší, s kým má dítě

Nevlastní táta, bratr, nebo nevlastní bratr? Vystresovaná dívenka (12) netuší, s kým má dítě
Zdroj: Twitter
Táňa Lučišinová je dvanáctiletá dívenka, která by si ve svém věku měla hrát s panenkami a běhat venku s kamarády. Místo toho v šílené ukrajinské show zjišťuje, kdo je otcem jejího malého dítěte. Nejhorší na celém případu je to, že možností je hned několik. Otcem může být buď bratr, nevlastní bratr, nebo nevlastní otec. Podle testů DNA se dozví výsledek, ale trauma, které má, jí už nikdo z hlavy nevymaže.

Ukrajinská televize si postavila show na jednom zničeném mladém životě a nyní s příběhem teprve dvanáctileté Táni Lučišinové boří rekordy. Nikoho však nezajímá, že dívka si prochází obrovským traumatem a vysílání v hlavním vysílacím čase tomu moc nepřidá.

Táňa Lučišinová pochází z ukrajinské Borislavi a otěhotněla, když jí bylo teprve jedenáct let a chodila do páté třídy. Porodila dceru Dianu a tvrdila, že otcem její dcery je soused Andrij (18). To ale následné testy DNA vyvrátily.

Nyní zůstává otázkou, kdo je vlastně otcem malé Dianky a možností je několik a všechny jsou opravdu děsivé. Buď to může být nevlastní otec, bratr nebo nevlastní bratr. Je vidět, že na Ukrajině pozbyli všichni veškerou soudnost, protože vystavovat malou dívku takovému tlaku a ponížení je opravdu nelidské.

Dívenka se před zraky kamer přiznala, že měla pohlavní styk i se svými příbuznými, kteří rovněž podstoupí test DNA a výsledek se diváci dozvědí v příštím díle show. Lidský hyenismus opravdu nezná mezí.

Voloďa (15) je vlastní bratr Táni a údajně ví, kdo je otcem, ale nechce mluvit. Nevlastní bratr Viktor Dimijon (17) řekl: "Jsem nevinný a opravdu nevím, kdo může být otcem toho dítěte.“

Pokud se potvrdí, že otcem dítěte je nevlastní otec Ivan Eremin, hrozí mu vězení od pěti do desíti let.

Lidé sedí u televize a s otevřenou pusou koukají na vystresovanou dívenku, která byla vlastně několikrát znásilněná. A také se stala obětí incestu. "Ona je ještě dítě, je to oběť, která nesmí být takto senzacechtivě prezentovaná na obrazovce,“ komentují celou událost zděšení lékaři.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy