Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nevlastní otec Elišky promluvil na Facebooku: Vrahu, chytíme tě jako první!

Nevlastní otec Elišky chce vraha dostat do svých rukou.

Vrahovi devítileté Elišky, jejíž tělo našli včera odpoledne v lesíku nedaleko obce Ciboušov na Chomutovsku, přejí všichni to nejhorší. Stejně jako matka Elišky Alena K. na Facebooku zareagoval i její nevlastní otec Martin K.

„Ty zm..e zk..venej, sežeru tvoji duši. Dostanu tě. Nepřestanu, dokud tě nebudu mít ve svých rukách,“ napsal poté, co se dozvěděl, že Eliška, s jejíž matkou žil a s níž má syna Martina, je po hodinách pátrání mrtvá. I on je tím, kdo chce vzít spravedlnost do svých rukou a pomstít vraždu dítěte, kterou policie kvalifikovala jako obzvlášť závažný zločin vraždy.

„Chytit ho musíme první my. Já a Tom. Myslím, že to nikomu vadit nebude. A proto prosím, lidé, pomozte najít tenhle genetický odpad, než ublíží nějakému dalšímu nevinnému stvoření. Děkuji předem všem, co pomáhali, pomáhají a ještě pomůžou,“ dodal muž. Je ale dost možné, že policie už hlavního podezřelého má.

Oním Tomem myslel právě biologického otce Elišky.

Mohlo by vás zajímat

Další články