Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nevkusná a vulgární Kim Kardashian znechutila fanoušky! Proč si proboha neoblékla spodek?

Kim všechny šokovala.
+ Dalších 5 fotografií
Tak tohle celebritka Kim Kardashian pořádně přepískla a schytala nespočetné množství kritiky. To, v čem si vyšla do ulic nočního New Yorku, nepochopíte. Možná by matka dvou dětí měla mít aspoň špetku soudnosti a nesnažit se zaujmout za každou cenu.

Vrchol nevkusu a pořádný trapas si vyrobila Kim Kardashian (36) v ulicích New Yorku. Kim vyrazila na New York Fashion Week pouze v průhledných punčocháčích, které odhalovaly její spodní prádlo. A dokonce měla mezi nohama čárku, kterou klasické dámské punčocháče mají.

Kim Kardashian inspiruje mnoho žen po celém světě a udává trendy. Tento model ale rozhodně mezi ně nepatří a na spoustu z nich to působí, spíš jako kdyby si zapomněla spodní část outfitu. Kim si ale stojí za tím, co měla na sobě, a tvrdí, že kdy jindy se má obléknout extravagantně, když ne na Fashion Week?

Mezi odvážným sexy modelem a vulgaritou je opravdu tenký led a hvězdička to tentokrát opravdu zpackala. Těžkou hlavu si z toho platinová blondýnka rozhodně nedělá a podstatné je, že se jí opět povedlo zaujmout, no ne?

Mohlo by vás zajímat

Další články