Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nevěsta měla od dětství velký sen, který chtěla uskutečnit na svatební den! Stala se ovšem hrozná tragédie!

Strašná tragédie!
Měl to být její nejšťastnější den v životě. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva se měla vdávat a jejím jediným přáním bylo, aby na svou perfektní svatbu dorazila helikoptérou. Tenhle dětský sen se nevěstě sice splnil, ale když do něj nasedala, ještě netušila, že na svou svatbu nikdy nedorazí.

Bylo jí dvaatřicet let a měla velký sen. Na svoji vlastní svatbu chtěla Brazilka Rosemere do Nascimento Silva přiletět helikoptérou již od dětství. A zanedlouho se měl přiblížit její vysněný den. Nevěstě se podařilo domluvit, aby ji na svatbu dopravil vrtulník.

Už tak byla štěstím bez sebe, že ji snoubenec Udirley Damasceno požádal o ruku a nyní se Rosemere měl splnit dětský sen.

A ten den nastal. Nevěsta nastoupila do čtyřmístné helikoptéry R44 spolu se svým bratrem, pilotem a fotografkou, která byla ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Než se stihla celá posádka helikoptéry včetně nevěsty dopravit na místo, havarovali. Nehodu bohužel nikdo nepřežil.

Všichni čekali na Rosemere a ostatní. Jen šest hostů z tří set vědělo o jejím překvapení.

„Všechny nevěsty mají nějaký sen a tím jejím bylo přiletět na svatbu helikoptérou, aniž by to někdo věděl,“ citoval deník Daily Mirror jednoho z organizátorů svatby Carlose Eduarda Batistu.

Ženich se o ztrátě své snoubenky dozvěděl přímo u oltáře od kněze. Zpráva o smrti jeho snoubenky ho naprosto zdrtila. Příčinou nehody bylo nejspíše špatné počasí. Vrtulník v mlze a dešti zavadil o stromy a zřítil se do lesa

Související články

Další články