Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Nevěrník Giggs má další zářez, ale znovu to prasklo: Napsali mu to přímo na dům!

Ryan není zrovna vzorem věrného muže.
Zdroj: Twitter.com
Tak to je teda gól. Ryan Giggs těch nevěr asi neměl dost. Ani tentokrát to ale nedokázal utajit.

Bývalý anglický fotbalista je známý proutník a těch nevěr své manželce udělal opravdu dost. Ta mu to dlouho trpěla, ale nyní je již konec. Stacey už dál nemůže a s bývalým čutálistou končí. Aspoň bude mít čas na ty svoje jednorázovky.

Jeho záletnictví už asi vadí i někomu dalšímu, protože mu počmáral plot jeho luxusního sídla usvědčujícími hesly: „Giggs podvádí“ nebo „Stála ti za to?“ A tohle už se těžko okecá, navíc s jeho pověstí. Kdo má na svědomí toto vandalství, se ještě neví, ale spekuluje se o tom, zda to nebyl nějaký z fanoušků konkurenčního Manchesteru City.

Nápisy se samozřejmě hned začaly likvidovat, ovšem to již nic nezmění na tom, že se bude Giggs rozvádět. Bude to mít ale hodně drahé, přijde totiž o polovinu svého majetku, který má hodnotu něco okolo 1,3 miliardy korun.

Manželství přitom přežilo hodně, bylo pevné. Třeba takový obrovský skandál, když vyšlo na povrch, že Ryan souložil s manželkou svého bratra, a dokonce ji zbouchnul a platil i její potrat! Pletky měl i s modelkou Imogen Thomas z reality show Big Brother, to ale současný asistent trenéra Manchesteru United popíral.

Související články

Další články