Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nevěra v Ulici: 3 důvody, proč je Maléř chronický sukničkář

Jak to všechno dopadne?
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
nevěra v ulici
V nekonečném seriálu Ulice se v poslední době dějí věci. Tou nejzásadnější je úlet otce rodiny se servírkou z vedlejší hospody. Martin Maléř je pohledný chlap a jistě se líbí spoustě žen. Jeho jediný problém je, že je ženatý a má dvě děti. Navíc je jeho manželka Veronika půvabná ženská. Proč je Maléř typickým příkladem chronického nevěrníka? Tady jsou 3 důvody!
 • 1. Vrací úder
 • Není to zas až tak úplně dávno, co měla podobné problémy s nevěrou Martinova manželka Veronika. Jako na potvoru se ještě zamilovala do kněze. Takže vztah, který byl už od začátku předurčen k zániku.

  Veronika chodila k faráři Rybovi tak dlouho, až si uvědomila, že je v tom až po uši. Dokonce došlo na polibky, a to hodně vášnivé. Veronika je ale přece jenom žena, která si brzy uvědomila, že tohle je špatně. Bohužel jí její svědomí nedalo a všechno vyklopila manželovi.

  Ten se samozřejmě natolik rozlítil, že došlo i na pěsti. No a od té doby se Martin cítí méněcenný a někde v hloubi duše ho to stále hryže. Navíc je evidentní, že má slabost pro krásné ženy. Jak už všichni víme, spustil se se servírkou Šárkou. Zatím se jenom líbali, ale kdo ví, kam až to zajde. Martin Maléř rozhodně nevypadá na typ chlapa, který se bude k něčemu takovému přiznávat.

  • 2. Pocit nadsamce
  • Co si budeme povídat, Martinovi bude něco kolem čtyřiceti a začíná mít pocit, že nejlepší léta má už za sebou. Děti vyrostly a jdou si vlastní cestou, manželka Veronika je od rána do večera v práci, kde pomáhá s byznysem Gábině Pumrové a hrozně ji to baví.

   Najednou si takový chlap začne připadat, že ho nikdo nepotřebuje a je k ničemu. Ani vlastní manželka na něj nemá čas a vrací se pozdě večer unavená z práce. Takže je jasné, že na nějaké postelové rošambo s Veronikou může zapomenout.

   Proto si také vyhlédl právě Šárku. Naivní, ale hodnou servírku z hospody, která má pro Maléře evidentně slabost. Martin si zkrátka potřeboval dokázat, že je stále v nejlepších letech. Aby se do toho chlapec ale nakonec nezamotal.

   • 3. Nestárnoucí švihák
   • S muži jako je Martin Maléř to je hodně těžké. Dokud nedojdou ke krizi středního věku, tak se to ještě dá. Jenomže zhruba v pětačtyřiceti letech to začne. Přestanou mít jistotu, že je doma všichni nezbytně potřebují, tak se začnou poohlížet jinde.

    Nejhorší na tom je, že tito muži mají doma většinou schopné, krásné a inteligentní ženy, přesně jako je Veronika. No a hledají si naprostý opak. Jednoduché, naivní slepice, stejně jako servírka Šárka.

    U těch totiž naleznou pochopení a otevřenou náruč. A podobně to začíná vypadat u Martina a Šárky. Jestli tenhle chlap nedostane brzy rozum, tak se do toho pořádně zamotá. A jak už to u chlapů bývá, tohle neodpadne dobře.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy