Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nevěra podle znamení: Blíženci podvádějí, Panny jsou oddané! Jakého partnera si vybrat?

Zdroj: profimedia
To, kdy jste se narodili, přímo souvisí i s tím, jací jste v posteli nebo jaký máte charakter. Pokud si tedy právě vybíráte partnera, zvažte i to, kdy se narodil a co o něm jeho znamení zvěrokruhu vypovídá.

Víte, v jakém znamením jste se narodili? Stačí se podívat na naši charakteristiku znamení, která vám hned prozradí, kdo je špatný v posteli a kdo rád podvádí. Vaše životní příběhy tak budou zase o něco veselejší

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zástupci Kozorohů zůstávají zpravidla jen u flirtu, a tak o žádné dlouhodobé zálety nepůjde. Pokud se doopravdy zamiluje, všichni potenciální partneři pro něj skončí a žije jen pro svůj protějšek. Přesto, že začátky budou krušné, stojí to za to.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jde asi o nejtolerantnější znamení zvěrokruhu. Proto se nemusíte bát, že pokud uklouznete, tak vám to Vodnář neodpustí. Prioritně hledají Vodnáři duševní pouto a souznění, ovšem ve vztahu je pro ně velmi důležitá volnost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby navazují vztahy snadno a rychle. Jsou skutečnými přeborníky flirtování, proto je důležité, aby se v partnerství nenudily Pak je totiž jejich nevěra téměř jistá. Takže pokud Rybě nedáte to, po čem touží, najde si to jinde.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jde o vášnivé a ohnivé osoby. Nemají tedy problém střídat partnery jako na běžícím páse i přes to, že jsou samy žárlivé a majetnické. Pokud se ovšem Berani zamilují, dávají to najevo celým svým srdcem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tvrdohlaví Býci bývají věrní, ovšem není s nimi lehké pořízení. Rádi flirtují, a pokud nejsou zadaní, nevadí jim udržovat vztah čistě na sexuální bázi. Pokud se necítí osaměle nebo nemilovaně, jde o perfektní partnery.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Spí s několika partnery najednou a vůbec se za to nestydí. Nesnášejí, když mají pocit, že je někdo vlastní, ovládá a mluví jim do života. Pokud tedy chcete žít s Blíženci, bude potřeba hodně trpělivosti

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rak je opravdu oddaným parťákem, a tak pokud má doma dostatek pozornosti a něhy, nezahne vám. Raci bývají často povrchní, a tak váš vztah budou dávat na odiv druhým.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi milují zástupy milujících dam. Proto se ani nepokoušejte donutit Lva k věrnému vztahu, nepovede se vám to a jde o ztrátu vašeho času. Lvi jsou ovšem vášniví milenci, a tak pokud budete mít sama chuť zahnout, Lev bude tou správnou volbou.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jde o oddanou a milující partnerku nebo partnera. Panny jsou ovšem dost žárlivé, a tak pokud mu partner zahne, dlouho neváhá a vztah ukončí. Proto do vztahu s Pannou jděte, pouze pokud to myslíte skutečně vážně a chcete se usazovat

Váha ( 23. 9. - 23. 10.)

Pro toto znamení je důležitý fyzický i psychický kontakt. Do nevěry se pouštějí, pouze pokud se nudí a nejsou spokojené. Jestli si tedy svou Váhu zabavíte a zavalíte ji něhou, nemusíte se bát.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štír si opravdu dobře rozmyslí, jestli se do nevěry pustí nebo ne. Od svého partnera očekává naprostou oddanost. Pokud ho podvedete, nikdy vám to nezapomene a důvěru není možné obnovit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci jsou rádi nezávislí a spíš než lásku vyhledávají přátelství plné zábavy a sexu Proto nečekejte, že se toto znamení usadí a bude věrným a milujícím partnerem. Jde prostě o stoprocentní koketu, která bary a flirt miluje.

Související články

Další články