Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelný seznam posledních přání: Mladík umírá na rakovinu a takhle si plní sny před blízkou smrtí!

Stephen vybral pro lidi s rakovinou v přepočtu 30 milionů korun.
Zdroj: facebook.com

Stephenu Suttonovi (19) byla v patnácti letech diagnostikována rakovina tlustého střeva. I přesto, že mu lékaři nádor vyoperovali, se rakovina vrátila o rok později. Vesele smýšlející mladý muž si stanovil 46 cílů, kterých chce do své smrti dosáhnout. Mezi nimi bylo vybrat 1 milion liber na dobročinné účely. Což se mu povedlo.

Mezi jeho splněné sny patřilo objetí slona, hra na bicí před obrovským davem, nebo bizarní přání surfovat na rukou lidí na party. Stephen je velice aktivní a konstruktivně smýšlející člověk. Poskytuje motivační rozhovory a dává lidem naději. I díky obrovské částce, kterou se mu podařilo vybrat na podporu lidí s rakovinou, věří, že jeho život měl smysl, přestože byl tak krátký.

Stephen má také facebookovou stránku, kde má 257 tisíc sledujících a kde přidává svoje fotografie a informuje o svém zdravotním stavu. Na své poslední fotce sděluje, že je v posledním stádiu rakoviny, a děkuje své rodině za to, co pro něj udělala. Zároveň všechny sledující upozorňuje, že všechny budoucí aktualizace budou nejspíš provádět už jeho příbuzní.

Související články

Další články