Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné video: Tato hadí žena si nasadí sluneční brýle nohama. To musíte vidět!

+ Další 2 fotografie
Na tomto neuvěřitelném videu můžete vidět ženu, která si dokáže nasadit na oči brýle nohama. Ne předem, jak byste si mohli myslet, ale zadem! Její kreace jsou opravdu úžasné. Jak to jenom dělá? Je vidět, že v tom jsou léta dřiny.

Normální člověk si obvykle sluneční brýle nasadí a sundá rukama. Ne tak Stefanie Millinger (23). Tak dokáže se svýma nohama absolutní pecku! Nejdříve si prsty na nohou chytne brýle, pak si stoupne na přední, udělá svíčku, zadní nohy ohne dopředu, skrčí je a nasadí si na oči sluneční brýle.

Dívka je hodně ohebná a je vidět, že musí mít silné ruce, aby unesla celou svou váhu a ještě držela rovnováhu. Video s hadí ženou se stalo okamžitě hitem internetu. Lidé si ho hojně sdílejí a nikdo nechápe, jak to jen ta dívka dělá.

Na Facebooku už mají její kreace přes tisíc liků. Dívka si video vtipně okomentovala slovy Léto, kde jsi? Během celé kreace se jí zároveň podaří udržet úsměv na tváři, což je obdivuhodné. Její fanoušci jsou ohromeni, stránku sleduje už přes 3000 lidí. Podle nich je mladá dívka velmi talentovaná a nadaná. Stefanii všichni obdivují. Podívejte se na video, jak se to dívce podařilo.

Související články

Další články