Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné: Tomuhle muži museli z penisu vytáhnout deseticentimetrovou vidličku

Tak tohle muselo opravdu hodně bolet…
Zdroj: dailymail.co.uk

Nic proti netradičním sexuálním praktikám, ale někteří lidé zacházejí možná až příliš daleko. Jako například tenhle sedmdesátiletý muž z Austrálie, kterému se sado-maso hrátky tak trochu vymkly z rukou a nakonec skončil s deseticenti­metrovou vidličkou zabodnutou v penisu.

„Když přijel na pohotovost, stěžoval si na krvácení z genitálií. Následně se přiznal k tomu, že ve snaze uspokojit se vzal kus příboru a zasunul si ho do močové trubice. Tento experiment mu ale bohužel nevyšel tak, jak doufal,“ uvedl jeden ze zdravotníků, kteří úchylného důchodce ošetřovali.

Šokovaným lékařům nezbývalo nic jiného než nadšeného milovníka špičatých předmětů uspat a pomocí speciálních kleští (a „velkého množství lubrikantu“) vidličku vytáhnout. Zákrok byl naštěstí úspěšný a podle dostupných informací muž nebude mít ani žádné trvalé následky. Ne vždy to ale dopadne tak dobře.

„V podobných situacích se lidé obvykle dotyčný předmět snaží odstranit sami, čímž riskují další zranění. A pokud kvůli studu nevyhledají odbornou pomoc včas, mohou dostat infekci a v krajním případě dokonce zemřít,“ varují oslovení odborníci.

Takže… ať už jsou vaše sexuální choutky jakékoliv, příbor ve svém vlastním zájmu raději používejte jen k jídlu.

Související články

Další články