Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné: Tento muž je tak tlustý, že už se ani nedostane do postele a musí spát na zemi

Ritchie Doyle váží 267 kg.

Hrůza! Tento čtyřiačtyřicetiletý Ir je nucen přespávat na podlaze v přízemí svého domu. Je totiž tak tlustý, že už nezvládne ani vyjít schodiště vedoucí do patra. Místo toho, aby se sebou urychleně začal něco dělat, si však před časem podal žádost o zajištění vhodnějšího ubytování.

Ritchie Doyle momentálně váží 267 kg. Jeho nohy jsou pokryty hnisajícími vředy a musí používat kyslíkový dýchací přístroj. Podle svých vlastních slov se každým dnem cítí hůř a hůř.

„Tenhle dům pro mě není vůbec vhodný. Měl bych hodně větrat, ale mojí ulicí projíždí spousta nákladních a osobních automobilů. Nedávno jsem kvůli tomu skončil v nemocnici, kde mi diagnostikovali mírnou otravu oxidem uhelnatým,“ stěžuje si Ritchie a dodává: „Záchod i koupelnu mám naštěstí v přízemí, ale rád bych se zase jednou vyspal ve své posteli."

Navzdory tomu, že se v jeho případu angažuje i jeden z místních radních, Ritchie na nový domov čeká už rok. Otázkou však zůstává, proč si nevezme příklad z lidí jako Manuel Uribe (vážil 560 kg, shodil 200 kg) nebo Paul Mason (vážil 444 kg, shodil 250 kg) a nezačne hubnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články