Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné se stalo skutečností: Tohle je účet za LEGÁLNĚ koupenou marihuanu

V Coloradu už hulí legálně.

Zatímco v České republice policie bezprecedentně brakuje growshopy a následně rozprodává to, co v nich zabavila, ačkoliv jde třeba jen o hnojivo na květiny, v Americe zvolili k problematice legalizace marihuany zcela opačný postoj.

Ve státě Colorado totiž dobře vědí, že nejúčinnější metodou, jak snížit procento těch, co se zabývají něčím nelegálním, je onu věc zlegalizovat. A tak se v Coloradu od Nového roku marihuana dá běžně koupit, protože je to zákonem povoleno.

Na Facebooku tak začala kolovat fotografie účtenky z growshopu, ke které majitelka připsala: „Ano, toto je legálně zakoupená marihuana.“

Třeba se jednoho dne dočkáme takového postoje vládních orgánů i u nás, protože vzhledem k tomu, že marihuana je návykovou drogou stejně jako zcela legální alkohol a na lidský organismus nemá zdaleka tak fatální dopad jako alkohol, je to ze strany zákonodárců pouhé pokrytectví. A zrovna oni mají, co se týče požívání jakýchkoliv drog, největší máslo na hlavě.

Mohlo by vás zajímat

Další články