Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neuvěřitelné: Obézní dívka zhubla přes padesát kilo za rok! Uhodnete, kvůli jakému slavnému zpěvákovi to bylo?

Neuvěřitelné: Obézní dívka zhubla přes padesát kilo za rok! Uhodnete, kvůli jakému slavnému zpěvákovi to bylo?
Zdroj: profimedia.cz

Chcete zhubnout, ale nemůžete najít motivaci? Zkuste si vzít příklad z této dívky, která kvůli svému oblíbenému zpěvákovi zhubla 55 kg za rok.

Bryanna Debinder (20) se považuje za belieber, skalní fanynku Justina Biebera (20). Na jeho koncertech žárlila na štíhlejší dívky, které si kanadská zpěvačka vytáhla k sobě na jeviště. Bryanna byla posedlá posíláním twittů na jeho profil a mohla puknout závistí, když zpěvák odpovídal pouze dívkám, které neměly nadváhu.

Po setkání s Bieberem se rozhodla tomu učinit přítrž. Nastolila tvrdý cvičební a dietní režim Místo sladkostí a tuků naplnila ledničku ovocem a zeleninou a cvičila hubnoucí cviky podle YouTube. Za rok tak shodila přes 50 kg a vypadá skvěle.

"Vděčím Justinovi za nový život, chtěla bych, aby věděl, že mě inspiroval shodit všechna ta kila," řekla Bryanna, která byla odmalička šikanovaná za svoji nadváhu. V současné době doufá, že jí Justin odepíše na její tweet, což zatím neudělal.

"Přála bych si, aby mi odepsal. Myslím, že každý si zaslouží pozornost od toho, koho miluje. A já jsem Justinův největší fanoušek," myslí si teď už štíhlá Bryanna.

Související články

Další články