Když se ráno nevěsta Veronika Filippova chystala na svůj velký den, rozhodně nečekala, že se vše tak zamotá a její život skončí.

Měla to být svatba jako řemen. Ostatně to jsou v Rusku skoro všechny. Tahle se odehrála ve Volgogradu. Podle zpravodajského webu Life News se třicetiletý ženich Ivan Kuzmin tak opil, že na oslavě usnul. To nevěstu vytočilo do nepříčetna a utěšovatelskou náruč, jak už to tak bývá, rád poskytl její expřítel, který byl na svatbu pozvaný jako host. Zhrzená Veronika se natruc svému novému muži s expřítelem vyspala.

Následující den sedmadvacetiletou Veroniku trápilo svědomí a šla s pravdou ven. Manžel si poslechl, co se stalo. Rozzuřil se a polil Veroniku alkoholem a zapálil! Podle policie se hořící žena snažila utéct. Kuzmin ji ale srazil k zemi. Veronika byla popálená na osmdesáti procentech těla a i přes péči lékařů jí nebylo pomoci. Šílený muž se pokusil zapálit i jejich společný byt, aby zakryl důkazy.

Aby toho nebylo málo, při vyšetřování vyšlo najevo, že Ivan Kuzmin byl v minulosti potrestán na deset let odnětí svobody pro pokus o vraždu a znásilnění nezletilé dívky. O těchto skutečnostech neměla jeho nastávající žena ani ponětí.

K vraždě Veroniky se násilník přiznal a hrozí mu až patnáct let vězení. Bez matky zůstal její desetiletý syn, kterého měla z prvního manželství.