Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

NEUVĚŘITELNÁ ZMĚNA POHLAVÍ: Ze sexy blondýnky s hlubokým dekoltem se stal tento krásný chlap!

Úžasná proměna!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Jaimie Wilson (21) z amerického Michiganu byl krásnou ženou s úžasným tělem, za kterou se každý chlap otočil. Přesto se necítil dobře ve svém těle a chtěl se za každou cenu stát mužem. V 18 letech tak podstoupil změnu pohlaví a nyní je ještě krásnější!

Jaimie Wilson z Michiganu je opravdu velmi hezký chlap, kterého by chtěla mít doma snad každá mladá žena. A málokdo by do něj řekl, že byl do 18 let sexy blondýnkou s hlubokým dekoltem, která by se z fleku mohla živit jako modelka. I přes to, že byl jako žena nádherná, rozhodl se pro změnu pohlaví. Už v pubertě se necítil ve svém těle dobře a věděl, že chce být mužem.

A jeho proměna je opravdu fenomenální! Každý druhý chlap mu závidí a tentokrát se za ním otáčejí krásné ženy. Jaimie se živí jako muzikant a na Instagramu se stal doslova hvězdou. Sleduje ho už 130 tisíc fanoušků, kteří mají možnost vidět celou jeho proměnu.

„Život je o hledání sama sebe a stát se tím, kým se cítíte. A každá životní cesta je úplně jiná. Přestaňte se srovnávat s někým jiným. A přesně pro takové lidi tu já jsem, abych jim dodal odvahy,“ píše na Instagramu. Podívejte se do galerie, jak mu to sekne!

Související články

Další články