Sayge Luka (19) neměla lehký život. Narodila se jako chlapec, ale už odmala věděla, že je něco špatně. Postupně přišla na to, že se cítí být více dívkou než chlapcem. Dlouhých 7 let totiž před svými přáteli a rodinou tajila, že je s ní něco v nepořádku.

Styděla se ostatním říct, že jako chlapec se cítí špatně a že by chtěla být spíše dívkou. Bála se, že ji ostatní odsoudí. A tak se přiznal, že je homosexuál. Lidé ho přijali a zvykli si na jeho orientaci. Sayge si časem nechala narůst dlouhé vlasy. Na proměnu upozornily zahraniční portály.

Později Sayge přiznala, že chce být ženou a v mužském těle se necítí dobře. Její rodina ji přijala a velkou oporou jí byla její maminka. Sayge podstoupila hormonální léčbu a začala si zvykat na svoje nové tělo.

Začala jí růst prsa a cítila obrovskou bolest. Přesto věděla, že to je přesně to, co chce. Trvalo dlouhých 9 měsíců, než se stala skutečnou ženou. Chystá se ale podstoupit ještě další operaci, aby se cítila ženou se vším všudy. Dívka doufá, že do 23 let bude její proměna dokončena. Sayge už je ale nyní konečně šťastná!